Chystáte oslavu prvních narozenin? Jak se vyhnout zbytečným stresům

První narozeniny prožívají hlavně rodiče.
Zdroj Instagram
Ani se nenadějete a vašemu novorozeňátku je zničehonic už celý rok. Jak takové životní jubileum oslavit? Dětská party může být pro dospělé pořádná fuška. Jak vyzrát na bandičku malých raubířů a co všechno obstarat?

Uspořádat pořádnou dětskou oslavu, aby se bavili jak děti, tak i jejich rodiče může být větší fuška, než se zdá na první pohled. Ale neděste se. O nic přeci nejde. Ano, chcete vašemu prckovi připravit ten nejlepší první mejdan, aby na něj nezapomněl. Ale uvědomte si, že on si ho opravdu pamatovat nebude. Radost mu uděláte čímkoliv, co připravíte.

1. Místo konání

Kde se taková dětská oslava bude konat, je velmi důležité. Musí tam být hodně prostoru, aby si tam všechny přítomné děti pořádně vyhrály a nikomu pak nevadil bordel, co po nich zůstane. Záleží samozřejmě také na počasí. Kdyby vaše dítko slavilo v teplejších dnech, tak je nejlepší zajistit nějaké dětské hřiště, kde je spousty zábavy pro všechny věkové kategorie. Poohlídněte se po svém okolí, kde by oslava dala uskutečnit, rozmístit balónky a připravit menší občerstvení.

Ale co když vám počasí nebude přát? Buďte připravena. Jestli vás napadlo uspořádat oslavu u vás doma, tak vás upozorňujeme, že se pak z úklidu zblázníte. Pokud tedy nemáte dům se zahradou, kde by se i v dešti mohly děti vyřádit, je nejlepší zajistit dětský koutek.

2. Občerstvení

Lámete si hlavu s dortem a chlebíčky? Zastavte se, posaďte a zamyslete se, jestli chcete opravdu podstupovat maraton vaření, pečení a připravování cateringu pro malé mlsné jazýčky. Raději si najděte na internetu catering, který by vám byl za hezkou cenu doručen až domů včetně dortu, chlebíčků a různých jednohubek. Nechte se inspirovat třeba v cukrárnách Světozor.

3. Výzdoba

Důležitou součástí takové party je samozřejmě skvělá výzdoba. Než ale budete nakupovat předražené rekvizity, tak si uvědomte, že dětem uděláte největší radost klasickými balónky, se kterými si pak budou moci i hrát. A ještě se pak nemusíte starat, čím malé ratolesti zabavíte.

(luc)

Diskuze

reklama