Co takhle zažít volný pád? Máme tip na skvělý výlet do Harrachova!

16. Července 2018
Patříte k těm, kteří si rádi užívají letní volno aktivně a nepovalují se po dekách či na plážových lehátkách? Pak vás nápad návštěvy harrachovského Vertical Parku musí potěšit! Zažijete tu plno adrenalinových aktivit, které ovšem nejsou nijak náročné.

Pokud budete mít cestu do Harrachova, stavte se v čase od 10 do 17 hodin na lezecké stěně, která je z hlediska obtížnosti rozdělena od nejjednodušší po těžkou. Zabaví se tu jak dítě od 3 let věku, tak profesionální lezec, který může přijít i s vlastním vybavením. Po celou dobu na vás dohlídne vyškolený personál, takže se není čeho bát.

A co až lezecká stěna omrzí? Vyzkoušíte si obří houpačku, na které zažijete pocit volného pádu z 10 metrů. Adrenalin, při kterém sami rozhodnete, kdy k pádu dojde, stojí opravdu za to.

A když bude adrenalinu víc než dost? Navštívit můžete výběh s kozami nebo se vyblbnout na trampolíně. Nezní to jako parádní zábava?

V neposlední řadě nabízí Vertical Park i GPS track, což je zábavné chození po horské přírodě s hledání určitého cíle. Není tak divu, že právě toto místo je často vyhledávané pro rodinné výlety, na kterých se pobaví celá rodina. 

Bližží informace naleznete:

(kri)

Témata: prázdniny , zábava , volno , hory , lezení

Diskuze

reklama