Jak zabavit malé i velké neposedy o prázdninách? Vyzkoušejte jednodenní tábor

11. Července 2018
Prázdniny nám začaly, a pokud máte doma malé zlobílky, určitě pečlivě vymýšlíte program na každý jejich volný den. Skloubit pracovní povinnosti s představami našich dětí, nemusí být jednoduché. Máme pro vás ovšem řešení. Spokojenost bude na obou stranách.

Děti se o prázdninách chtějí především bavit, vy ovšem musíte pracovat a vzít si dovolenou na celé dva měsíce nemůžete. Co s tím? Děti objedou babičky, tetičky, kamarády, některé zavítají i na tábor, a pak už je to jen na vás.

Jak tedy děti zabavit v době, kdy musíme být v práci? Slyšeli jste už o jednodenních táborech?

Nabídka je opravdu bohatá, a tak najdete zábavu skutečně pro každé dítě. Nás zaujal program lanového centra PROUD, které sídlí v Harrachově. Zde nabízejí táborové aktivity každý čtvrtek o prázdninách, a to v čase 9:30-17:00. Děti si mohou vybrat ze tří táborových témat:

  1. hledání ztraceného pokladu,
  2. zlatá žíla Krkonoš,
  3. čistě horolezecký den.

Nabídka je opravdu bohatá, a tak najdete zábavu skutečně pro každé dítě.

A jak takový jednodenní tábor probíhá? Pro děti je připraven bohatý program a hry dle zvoleného tématu, oběd probíhá formou opékání buřtů, které si děti připraví a odpoledne se leze. Nechybí ani nejrůznější soutěže, které děti všeobecně milují.

Že to zní naprosto ideálně? Děti se zabaví, vyzkouší si nové činnosti, naučí se základním lezeckým technikám a my maminky můžeme pracovat a nestrachovat se o to, co naši malí lumpíci vyvádí. Za celý den klidu a zábavy zaplatíte pouze 440 korun, což je opravdu skvělé. 

 

Podrobnější informace o jednodenních táborech, ale i o dalších aktivitách naleznete na stránkách http://www.classicoutdoor.cz/cs/tabory-pro-deti/ nebo na facebookových stránkách verticalpark.

(kri)

Témata: prázdniny , děti , tábor , zábava

Diskuze

reklama