Narodí se holčička, nebo chlapeček? Nejpodivnější babské rady na určení pohlaví

20. Února 2019
Bude to holčička nebo chlapeček?
Zdroj Instagram
Snad každá maminka je zvědavá, jestli se jí narodí dcera, nebo syn. Jenže to trvá, než vám na ultrazvuku určí pohlaví, proto se vyrojilo mnoho zaručených rad, jaké pohlaví budete mít. Které jsou ty nejpodivnější?

 

  • Test s prstýnkem 

Asi nejčastější babská rada se týká prstýnku, který si uvážete na vlas a spustíte nad pupík. Pokud bude mít krouživé pohyby, má to signalizovat holčičku. Jestliže se prstýnek kýve, má se vám narodit chlapeček. 

  • Určení pohlaví pomocí rukou

Úplně scestné je tvrzení, že můžete odhadnout holku, či chlapce pomocí ruky. Když někdo požádá těhotnou ženu, aby mu ukázala ruku, rozhoduje faktor, jestli ji instinktivně podá dlaní nahoru, nebo dolů. Jestli nahoru, tak je to chlapeček, jestli dolů, tak holčička. 

Co to bude, až to bude?
Instagram

  • Kyselost moči 

Někdo sahá opravdu po podivné radě. Budoucí maminky si nechají rozpustit lžičku jedlé sody ve sklenici, kam žena dala svou moč. Když se objeví bublinky a syčení, prý se může těšit na kluka. Pokud soda nic neudělá a nestane se vůbec nic, předpokládá se narození holčičky. 

  • Nevolnosti

Jestliže trpíte opravdu silnými ranními nevolnostmi, nemůžete nic sníst, zvracíte, kudy chodíte, a jste absolutně vyřízená, má se prý narodit holčička. Naopak když prožíváte naprosto pohodové těhotenství, můžete nakupovat modré oblečky. 

(luc)

Témata: Pohlaví , miminko , porod , dcera , syn , narození , děti

Diskuze

reklama