Největší hvězdy olympiády? Tato osmiměsíční dvojčata se stala hitem internetu

27. Února 2018
Olympijské hry už skončily, ale dvojčata Benjamin a Zachary Shemenski jsou stále v živé paměti milovníků sportu. Sice sami ještě nechodí, ale stali se neoficiálními maskoty těchto her. Maminka z nich doslova udělala hit internetu.

Potrvá ještě nějakou chvíli, než se uvidí, jestli tito kluci budou více inklinovat ke sportu. Ale už teď se nedomyslitelně stali největšími miláčky 23. olympijských her, a to díky své mamince, která je naaranžovala do různých sportovních disciplín a fotky dávala na internet.

„Naši chlapci se narodili se špičatýma ušima a my jsme žertovali, že vypadají jako elfové,“ napsala jejich maminka Meagan Shemenski serveru Today.com. Tím se vlastně odstartovala celá jejich celosvětová sláva. „Na Vánoce tak vznikla série fotek Elf on the Shelf. Strašně moc se líbila rodině i ostatním a pořád se ptali, kdy budou další fotografie," vysvětluje máma kluků, která má ještě dvě dcery. 

Dvojčata se stala maskoty letošní olympiády.
Instagram

Nakonec se v její hlavě společně s rodinnou přítelkyní zrodil nápad chlapečky fotit jako sportovce z olympiády. Nejdříve tím chtěly pobavit jen rodinu, nakonec se z toho ale stal doslova hit internetu a lidé toužili po dalších a dalších fotografiích.

„Vůbec jsme nečekali, že by mohly mít takový úspěch,“ říká maminka dvojčat. Olympiáda v Pchjongčchangu už je u konce, tak je otázka, jestli v tom bude rodina dál pokračovat, na místě.

Dvojčata se stala maskoty letošní olympiády.
Instagram

„Možná! Až budou chlapečci větší a pohyblivější, bude to daleko náročnější je udržet na jednom místě. Ale je to výzva,“ dodává Meagan, která si užívá to, jak lidi baví snímky jejích chlapečků a chtěla by přijít s dalším originálním nápadem.

(luc)

 

Diskuze

reklama