Nevíte, jak podat miminku medicínu? Maminka z Británie sdílela hodně šikovný trik

18. Února 2018
Když si chceme dát medicínu my nebo starší děti, tak si dáme kapky na lžičku a spolkneme. Ale co když onemocní kojenec, který neví, co má dělat? Britská maminka předvedla trik, jenž vám ulehčí život při nemoci miminka.

Zdravotní sestřička Helena Lee sice měla s pacienty spousty praxe, ale se svým miminkem si nevěděla rady. Když měl její osmitýdenní syn vysokou horečku, léky neustále odmítal. Až si vzpomněla na cosi geniálního, s čím se pochlubila i na Facebooku, a hned to sdílelo 130 tisíc maminek.

„Pro všechny mámy: posledních 24 hodin jsem se snažila dostat do Alfieho medicínu, polovina sirupu skončila na něm, protože všechno vyplivnul. Pak jsem si vzpomněla, že jsem kdysi viděla tento trik. Ani kapka nazmar. A žádné slzy. Neváhejte a sdílejte se všemi maminkami, které znáte."

K textu připojila fotku, kde malý klučík saje lék na horečku z aplikátoru, ale přes savičku své dětské lahvičky. Jak jednoduché, ale usnadní to život hodně maminkám, které už jsou na pokraji svých sil a neví, jak by medicínu do svého miminka dostaly!

Helenin příspěvek měl obrovský úspěch, maminky ho sdílely mezi sebou. „Rozhodla jsem se, že tento trik budu sdílet, a protože mám mnoho kamarádek maminek, mohl by jim pomoci," řekla Lee.  „Určitě nejsem jediná, kdo se snaží dostat lék do miminka," dodala.

(luc)

Diskuze

reklama