Ten princ je ale skromný! Neuhádnete, co si malý George přeje k Vánocům

6. Prosince 2017
Čtyřleté princátko by mohlo mít vše, na co si jen ukáže. Ale rodiče William a Kate se ho snaží vést ke skromnosti. A teď se potvrdilo, že je jejich výchova správná a účinná. Je to obyčejný klučík s normálními touhami.

U prince George je jasně poznat, že je jedno, jestli jste dítě slavných rodičů, nebo obyčejných lidí. Lidská přání jsou naprosto stejná. Jsou totožná. I malí princové nechtějí žádný mamon a předražené hlouposti, ale klasické hračky, které by potěšily i všechny vrstevníky princátka.

A také je na něm dobře vidět, jak se přání malých dětí rychle mění. Ještě nedávno si přál všechno, co se týkalo dinosaurů, ale uplynulo jen pár měsíců a už obrátil. Napsal Santu Clausovi o policejní auto, protože je teď strážci zákony doslova nadšen.

Ve Finsku princ William předal Santovi dopis od jeho synka.
Instagram

Když se jeho tatínek vydal nedávno na státní návštěvu do Finska, tak se tam sešel i s místním Santa Clausem. Nezapomněl na svého malého synka a předal vousatému pánovi dopis, ve kterém rozkošný George napsal (už se učí opravdu psát ve svém věku) své vánoční přání. A to znělo – policejní auto.

"Nepřál si toho mnoho, takže žádost je určitě v pořádku," komentoval celou úsměvnou situaci princ William pro BBC. A také prozradil, že to není jen skromný hošík, ale hlavně hodný. Co si přeje jeho mladší sestřička Charlotte, to nikdo neprozradil.

(luc)

Diskuze

reklama