Tohle není dětství! Nejpřísnější pravidla pro královské ratolesti

13. Června 2018
Myslíte si, že žít v královské rodině je opravdová pohádka? Nenechte se mýlit, není to žádný med. Ani děti nejsou výjimka a musí dodržovat přísná nařízení. Co všechno mají zakázané?

Když se narodí nový princ nebo princezna do královské rodiny, bývá z toho celosvětová sláva. Všichni sledují, jak nejsledovanější ratolesti rostou a jak jsou roztomilí. Ale málokdo ví, že jejich dětství není žádná pohádka, ale jeden přísný zákaz vedle druhého.

  • Porod

Už od první chvíle, kdy malé robátko vykoukne na svět, „plní“ poslání. Poddaní jsou naprosto natěšeni, až malé princátko či princeznu uvidí. Proto se pár hodin po porodu jde ukázat rozvášněnému davu místo toho, aby si užívalo první okamžiky se svou maminkou a tatínkem.

  • Žádné ošívání

Děti umí být pořádně neposedné a nevydržení na jednom místě. Chtějí nějaké vzrušení a hrát si, což se u „normálních“ dětí hned splní a jde se na hřiště. Ale v případě dětí z královské rodiny je tohle nepřípustné. Musí stát jak podle učebnice, žádné ošívání.

Královská rodina se brzy rozroste.
Instagram

  • Přezdívky

Kdo má děti, tak ví, že je každý den oslovuje různými láskyplnými přezdívkami, například zlatíčko, myšičko, miláčku. Ale o tom si mohou královské děti nechat jen zdát. Pro všechny je povinnost oslovovat je pouze celým jménem. 

  • Jídlo

Děti milují různé pamlsky, většina z nich miluje jídlo, i když se v tom umí jen pořádně nimrat. Ale to si třeba princ George nemůže dovolit. Jak dá královna do úst poslední sousto, nikdo už se jídla nesmí dotknout. Ani děti, což je pro ně opravdu přísný zákaz.

Princezna Charlotte už se na sourozence moc těší.
Instagram

  • Oblečení

Při každé příležitosti, kde se princ George objevil, na sobě nikdy neměl dlouhé kalhoty. Proč je tomu tak? I děti mají u královské rodiny stanovené přesně to, co mají nosit. Až do svých osmi let musí mít jenom šortky. Podle Britů je to totiž znakem urozenosti.

Kate vždycky toužila po velké rodině.
Instagram

  • Stolní hry

Tohle je asi nejzajímavější pravidlo. Dětem se nezakazují hrát stolní hry, ale třeba Monopoly k nim nepatří. Členové královské rodiny se totiž u této hry dokázali tak pohádat, že jí radši zakázali.

(luc)

Diskuze

reklama