Znáte sílu mexické boly? Pro těhotné je tento šperk nezbytností

2. Února 2018
Slyšeli jste už o mexické bole? Pokud jste zrovna těhotná, rozhodně neváhejte a pořiďte si ji. Vztahy i vazby s miminkem se díky této rolničce tisíckrát prohloubí.

Pokud jste právě těhotná, mohla by vás tato pomůcka či zlepšovák zajímat. Ptáte se, co to vůbec je mexická bola? Jde o jakousi rolničku zavěšenou na krku na delším provázku tak, aby se dotýkala rostoucího bříška.

Bola nárazem do bříška při jakémkoli pohybu vydává velmi příjemný zvuk, na který si miminko po čase zvykne a začne ho aktivně vnímat. Nejen tedy, že bude schopno se v bříšku uklidnit a propojit se ještě více se svojí maminkou, ale porodem úloha boly rozhodně nekončí.

Jelikož má miminko zhruba od 20. týdne těhotenství plně vyvinutý sluch, za dobu v bříšku si na zvuk boly perfektně zvykne a bezpečně ho pozná i po porodu. Andělský zvuk ho tedy dokáže ukonejšit a zklidnit. 

Bolu tedy i po porodu můžete používat jako šperk, který bude miminko uklidňovat například při chování nebo kojení. Můžete ji také zavěsit nad postýlku či schovat do oblíbeného plyšáka. Když dítě odroste zůstane mu skvělá památka, která bude vás i je spojovat.

(kri)

 

 

 

 

Diskuze

reklama