4 potraviny, které jsou účinnější než elixír mládí!

19. Června 2018
Dopřávejte si zdravé a kvalitní potraviny.
Zdroj instagram
Stále se honíte za dokonalostí a mládím? Pak byste měli vzpomenout na to, že krása vychází z nitra, ale lze si pojistit i tu vnější. Stačí se přecpávat těmito potravinami!

Místo drahých krémů a kosmetických zásahů, vyrazte raději na farmářské trhy. Kupte si zdravé a kvalitní potraviny. Vaše tělo vás odmění mladistvým vzhledem. Nevěříte?

Pokud chcete být stále krásná a mladistvě vypadající dáma, je potřeba dostávat potřebné vitamíny přímo do těla. Je to mnohem účinnější způsob než jakékoli mazání krémů či ošetřování pleti. Nakupte si do zásoby tyto potraviny.

Vyržte na pořádný nákup. Vaše pleť vás bude milovat.
instagram

  • 1. Rajčata

Lykopen je látka, kterou jsou rajčata doslova nasáklá. Právě ten dokáže eliminovat volné radikály z ultrafialového záření a naše pleť je díky tomu proti stárnutí odolná. V letním období, kdy je pokožka vystavená přímému slunci, si rajčat dopřávejme více než kdy jindy.

  • 2. Sladké brambory

Nejde sice o úplně oblíbenou a hojně využívanou surovinu, ale co se týče prospěšnosti, měli bychom jíst sladké brambory denně.  Jde o zdroj vitamínu C, díky kterému budou vaše vrásky mizet. Pokud si dopřejete porci brambor denně, výskyt vrásek se sníží až o 11 procent.

Zpomeňte na drahé krámy.
instagram

  • 3. Poctivý vývar

Jak často si dopřejete poctivý vývar z kostí? Nebojte se dopřát tělu pořádnou nálož kolagenu, který je obsažený právě v kostech, svalech, kůži a šlachách. Díky kolagenu bude vaše pleť hydratovaná a kůže pružná.

Tyhle 4 zázraky fungují víc, než elixír mládí.
instagram

  • 4. Borůvky

Začíná nám borůvková sezóna, a tak je načase dostat jich do sebe co nejvíce. Je jedno, jestli syrové nebo tepelně upravené. Borůvky jsou velmi silný antioxidant, a tak vaši pleť nádherně vyčistí a zbaví toxinů.

(kri)

Diskuze

reklama