5 největších chyb, které dělá při hubnutí každá z nás

Víte, které chyby jsou ty nejhorší?
Zdroj facebook
Diety k ženskému světu prostě patří. Ženy se chtějí udržovat v kondici, ovšem často při svém hubnoucím maratonu dělají více chyb nežli správných věcí. Naučte se hubnout správně a vyvarujte se těchto "bot".

1. Pitný režim

Pokud držíte dietu, je pitný režim snad ještě důležitější než v normálním stavu. Proto si nezapomínejte připravovat pití, ať už jdete kamkoli. Rozhodně nezapomínejte na to, že většinu vašeho pitného režimu by měla tvořit voda. Tu můžete čas od času doplnit čajem nebo džusem. Rozhodně vynechte cokoli slazené!

Pitný režim se musí dodržovat neustále.
pinterest.com

2. Jíst často malé porce

Že už jste to slyšeli tisíckrát? Pak otázka zní, proč to neustále nedodržujete? Nezapomínejte na svačiny, které zabrání usazování tuku v těle.

Malé porce jsou důležité.
pinterest.com

3. Spor, spor a zase sport

Strava a pohyb jsou spojené nádoby, které na sebe navazují, proto je důležité dodržovat oboje. Jedno bez druhého totiž nebude fungovat.

Bez sportu to nepůjde.
pinterest.com

4. Váhu vyhoďte a kupte si metr

Úspěšnost diety se neměří na shozená kila, ale na shozené centimetry. Pravidelné měření je tedy jediným správným ukazatelem.

doma.cz

5. Hřešit se smí

Nebuďte na sebe tak moc tvrdé, a pokud vás čas od času přepadne chuť hřešit, nebraňte se tomu. Hubnutí je také ovlivněno psychikou a tak, budete-li vystresovaná a podrážděná, rozhodně nedocílíte svého.

Upečte si tuhle domácí pochoutku.
instagram

(​kri)

Témata: krása , váha , hubnutí , chyby , rady

Diskuze

reklama