Máte malé dítě a rádi byste zašli do restaurace? 4 tipy na baby friendly místa

28. Prosince 2017
Dá se vůbec s malým dítětem jít do restaurace a v klidu se najíst? Takovou otázku si pokládá snad každý rodič. Máme pro vás opravdu potěšující odpověď: Ano, dá! Tady máte 4 místa, kde vás s děťátkem přivítají s otevřenou náručí a která máme vyzkoušená.

Když se vám narodí dítě, tak se vám nezmění jen životní hodnoty, ale také se upraví váš sociální žebříček. Ne každý totiž uvítá to, že máte malé ukřičené dítě, které neposedí a dělá samé vylomeniny. Naštěstí už pár restauratérů přišlo na to, jaká je díra na trhu a zavedli u nás pár míst, kde se nejen skvěle najíte, ale vaše ratolest se i výborně zabaví.

  • 1. Vapiano

Dětská hernička nadchne snad každou náročnou ratolest.
Vapiano

V největším obchodním centru ve střední Evropě na Chodově se otevřelo italské bistro, které má vynikající kuchyni, na které si pochutnají nejen dospělí, ale i děti, protože třeba pizzy dělají do různých tvarů, které caparti milují. Hlavní výhodou této restaurace je ale skvělá dětská hernička, kde si to snad každé dítě musí zamilovat. Ono si pohraje, přiběhne si občas jen kousnout a vy si konečně užijete oběd v klidu a bez stresu.

(www.http://cz.vapiano.com)

  • 2. Králík v rádiu

V této restauraci vám dítě dokonce pohlídá zkušené chůva.
Králík v rádiu

Tady ta hodně „baby friendly“ restaurace je vyhlášená nejen díky skvělému a zdravému jídlu, ale také díky obrovskému dětskému koutku, ve kterém vám za pár korun dítě dokonce pohlídá specializovaná chůva. Vy se v klidu najíte, můžete ochutnat domácí speciality, k tomu si dopřejte i sklenku skvělého vína a vaše dítko se tam vyřádí, že pak doma usne, ani nebudete vědět jak.

(http://www.kralikvradiu.cz)

  • 3. Divoké matky

facebook.com/divokematky

Kavárna, kde si může dát skvělou kávu, čaj a k tomu domácí dort nebo quiche, ale ještě dítě bude jako v sedmém nebi. Krásný dětský koutek si zamiluje. Vy si s kamarádkou budete moci konečně v klidu popovídat a ratolesti si vyhrají s ostatními dětmi.

(http://divokakavarna.wixsite.com/kavarna)

  • 4. Hotel Juliš

Dětský koutek v hotelu Juliš dominuje především úžasným výhledem na Prahu.
Bazén Juliš

Nebojte se lokality, toho, že se tento hotel nachází přímo na Václavském náměstí. Nejsou tam žádné přemrštěné ceny, ale disponují krásným dětským koutkem v nejvyšším 8. patře s úžasným výhledem na Prahu. Nejenže si tam každé dítě vybere nespočet hraček, ale vy s manželem nebo kamarádkou tam poklábosíte o všem možném. Děti máte neustále na očích, ale zaneprázdněné hraním a vy si v klidu vypijete svou zaslouženou kávičku, dáte si k tomu třeba koláč nebo sendvič.

(http://www.bazenjulis.cz)

(luc)

 

Diskuze

reklama