3 triky na domácí bělení zubů: Zářivý úsměv snadno a rychle

Za bělení nemusíte dávat desetitisíce.
Zdroj instagram
Bílý chrup je v dnešní době v kurzu. Je to jeden z ukazatelů krásy, ovšem ne všichni se jím můžeme pochlubit. Na profesionální bělení nemá většina z nás finance, a tak nezbývá než sáhnout po domácích pomocnících.

Zkoušeli jste si už někdy vybělit zuby v pohodlí domova? Většinou veškeré bělící pasty nebo zázrak v podobě jedlé sody nezabírají, a navíc tyhle zlepšováky ničí zubní sklovinu. Čím si tedy vybělit chrup bezpečně, nadto s pozitivním výsledkem?

Neutrácejte za drahé bělení.
instagram

1. Banánová slupka

Ano, právě banánová slupka obsahuje přesně ty látky, které dokáží náš chrup spolehlivě vybělit. Jednou denně si tak zuby pořádně promasírujte slupkou a ústa dostatečně vypláchněte. Výsledek by měl být patrný hned.

2. Kokosový olej

Jen těžko byste našli tak účinnou věc, jako je kokosový olej. Nejenže jde o skvělého pomocníka v kuchyni, využití má i v kosmetice a bělení zubů je pro něj snadnou výzvou. Dvakrát denně si vyčistěte zuby kokosovým olejem a hned bude po žlutých zubech.

Máme pár domácích tipů.
instagram

3. Citrusy

Jakákoli citrusová kůra v sobě obsahuje kyselinu citrusovou, která perfektně tlumí žluté odstíny. Omyjte tedy kůrku a vnitřní stranou si chrup pořádně vydrhněte.

(​kri)

Témata: krása , zuby , bělení , tipy , rady , triky

Diskuze

reklama