5 největších chyb v líčení: od teď buďte za dámu

Konečně budete naprosto neodolatelná.
Zdroj facebook
Ještěže žijeme v době, kdy je stejně jednoduché vybrat si správný odstín make-upu jako zakoupit chleba v samoobsluze. Ovšem i přes dostupnost nejrůznějších líčidel se čas od času nevyhneme nejzákladnějším chybám. Stačí se vyhnout těmto pěti a vaše líčení bude vypadat jako od profesionála.

1. Podkladová báze

Produkt, který se bohužel ještě nedostatečně vryl do našeho povědomí. Přitom právě díky této bázi dostane váš make-up naprosto jiný rozměr. Vaše pleť bude krásně hydratovaná, hladká a na vrstvu make-upu připravená.

2. Správný odstín make-upu

Oranžová čára po konturách obličeje je tou největší chybou, ovšem stále se jí dopouštíme. Při koupi make-upu hleďte na to, aby vám odstín ladil s krkem, a bude po problému. Rozhodně se nesnažte dohnat opálení tmavým make-upem.

Jak dlouho se ráno líčíte?
beauty.com

3. Tváře ve stylu "Marfušky"

"Zdravíčka" jsou rozhodně přínosem, ovšem i s nimi se musí umět pracovat. Důležité je vybrat správnou barvu. Někomu sluší odstíny růžové a někdo se zase rozzáří v hnědé. Líčko by mělo být namalované decentně. Rozhodně nejde o to vypadat jako náčelnice kmene.

4. Bez štětce či houbičky to nepůjde

Pokud se snažíte o dokonalý make-up, rozhodně byste si ho neměla nanést stylem, jako si nanášíte krém. Make-up je potřeba do pleti pořádně zapracovat a právě k tomu vám pomůže správně zvolený štětec či houbička. Jedině tak se vyhnete nerovnoměrnému rozetření a flekům.

Od teď bude líčení hračkou.
beauty.com

5. Fixátor na závěr

Pokud jste již nalíčená podle svých představ, patrně odcházíte od zrcadla a už nic neřešíte. Využijte ovšem pomocníků a své líčení zafixujte. Zajistíte si tím krásné líčení na mnohem delší dobu.

Vyvarujte se chyb.
beauty.com

(​kri)

Témata: krása , líčení , chyby , rady , tipy

Diskuze

reklama