5 zásad stylového oblíkání: Pokud je dodržíte, budete navždy módní ikonou!

1. Května 2018
Staňte se módní ikonou v pěti krocích.
Zdroj instagram
Každé ráno otevíráte zoufale skříň a doufáte, že na vás vykoukne nějaký stylový kousek, který zachrání váš "nudný" vzhled? Máme pro vás 5 pravidel trendy oblékání. Pokud je budete dodržovat, nešlápnete vedle!

Sníte o tom, že budete vždy krásně oblečená a ostatní ženy k vám budou chodit pro inspiraci? V tom případě vám stačí jen 5 základních dovedností.

  • 1. Správná volba barev

Nejenže je důležité zvolit správnou volbu pro sebe, důležité je umět jednotlivé barvy ladit. Velmi moderní je ladění tón v tónu, které pro vás jako pro začátečníky bude lehčí než míchání více barev. Projeďte si tedy základní pravidla: jakože blondýnkám sluší blankytně modrá a brunetkám zase sytě rudá.

Mějte vždy plán B a osvědčené kousky.
instagram

  • 2. Pravidlo tří

Snažte se na sobě mít vždy nejméně 3 kousky. Rozhodně to ovšem ani s množstvím oblečení nemusíte přehánět. Stačí kalhoty, top a náhrdelník. Třetím kouskem může být klidně právě šperk.

Blondýnkám sluší blankytně modrá a brunetkám zase sytě rudá.

  • 3. Nebojte se doplňků

Pokud chcete zaujmout, nebojte se sáhnout po kabelkách, trendy botách, kloboucích nebo výrazných rtěnkách. Uvidíte, že jindy nudné oblečení tak dostane naprosto jiný náboj.

Zvolte si tu správnou barvu.
instagram

  • 4. SOS plán

Asi každá z nás zná ty dny, kdy se v ničem necítíme dobře a hodiny dokážeme stát před skříní. Pro tyto případy mějte pár outfitů, které jsou osvědčené a ve kterých se cítíte perfektně. Asi vás překvapí, že to zpravidla bývají naprosto obyčejné kousky, které pouze doplníte obuví či šperky.

  • 5.  Nebojte se osobního vyjádření

Zkuste se neoblékat hlavou, ale srdcem, náladou. Džíny nemusíte vždy nosit jen s bílým trikem a teniskami, i když je to super kombinace. Vyzkoušet můžete i mnohem odvážnější módní kreace.

Džíny se dají kombinovat opravdu s čímkoli.
instagram

(kri)

 

Témata: móda , style , outfit , vzhled

Diskuze

reklama