Buďte letos o Vánocích in: TOP barvy pro rok 2017 jsou tady!

13. Listopadu 2017
Pokud chcete letos o Vánocích držet nejnovější styl, pak je tento článek přímo pro vás. Zajímá vás, které barvy a ozdoby tuto zimu pofrčí?

Těšíte se na Vánoce? Pokud se u vás probouzí začátkem listopadu duch Vánoc a zachvátí vás dekorační nálada, pak je tato otázka zbytečná. Chcete-li ovšem udržet krok s nejnovějšími trendy, pak vás určitě bude zajímat, do kterých barev svůj stromek i dům nazdobit.

Každoročně je v obchodech k dostání tisíce druhů ozdob pestrobarevných barev, ovšem vždy jedna z nich nepatrně převládá, tak je pak považována za královnu Vánoc. Která to bude letos?

Odpověď zní jasně – bílá a fialová. Chcete-li se tedy držet posledních trendů, pak koukejte nakoupit dekorace v těchto barvách.

Bílá v hlavní roli Vánoc 2017
instagram

Dobrou zprávou je, že je konečně patrný lehký odklon od moderních lesklých a třpytících se ozdob a lidé se vrací více k přírodním materiálům. Pokud tedy ozdobíte stromek například vyřezávanými nebo slaměnými ozdobami, budete naprosto v kurzu.

Letošní trendy tedy znáte, ale není nic důležitějšího než klid a blízkost rodiny, takže na druhou stranu: klidně zůstaňte u své oblíbené zlaté, červené či stříbrné barvy.

In je návrat k přírodním materiálům.
instagram

(kri)

Témata: Vánoce , ozdoby , styl , trendy

Diskuze

reklama