Chce to změnu: Udělejte drobné úpravy ve vašem šatníku. Ale jaké? Poradíme vám!

21. Ledna 2019
Nemusíte měnit celý šatník, abyste zazářila.
Zdroj instagram
Chtěli jste v novém roce vyměnit šatník od základu, ale nějak vám to nevyšlo? Nezoufejte! Stačí dodržet pár pravidel a budete za kočku i ve starých hadrech.

Čtyři pravidla bohatě postačí k tomu, abyste se vždy oblékla šmrncovně a za pár okamžiků. Nemusíte ani utrácet stovky či tisíce korun a dělat totální čistku starého oblečení. Jaké zázraky vás udrží v kurzu?

Mytí, úklid ani sport není pro alergiky se šperky možný.
instagram

1. Oprašte šperkovnici

I když si na sebe vezmete obyčejné černé šaty nebo třeba džíny a bílé tričko, můžete vypadat naprosto famózně. Vždy je to o doplňcích. Nebojte se tedy kombinovat nejrůznější šperky, pásky, šály, šátky či kabelky. Stejný model pak může vypadat pokaždé jinak.

2. Nebojte se vrstvení

Naučte se vrstvit, nemusíte mít vždy jen triko nebo šaty. Co takhle přidat svetr, šál nebo cardigan? Uvidíte, že své nudné modely hned oživíte.

Víte jaké kabelky jsou ted in?
pinterest

3. Investovat se vyplatí

Málokterá z nás má šatník jen plný modelů od slavných návrhářů a světových značek, ovšem vyplatí se kombinovat levnější, běžné, konfekční kousky s těmi, na které jsme si museli pár měsíců šetřit. Nezakazujte si luxus a čas od času si nějaký ten dražší kousek dopřejte.

4. Vyberte si oblíbenou barvu a jděte

Pokud jste už v koncích a nevíte, co na sebe, nebojte se vsadit na jednu jedinou barvu. Jednobarevné modely jsou trendy, prodlouží vás a uberou kila, takže směle do toho.

(kri)

Témata: styl , oblečení , šatník , móda

Diskuze

reklama