Devadesátiletá babička hvězdou internetu! Má daleko více sledujících než české celebrity

7. Června 2018
Devadesátiletá paní Helen Wan Winkle se zařekla, že se z ní nestane domácí pecivál a nebude jen péct buchty. Šla s dobou, založila si na Instagramu profil. Ale to ještě netušila, jak to s jejím životem zatočí. Kam se na ni hrabou s počtem sledujících třeba české celebrity!

Američanka Baddie Winkle, jak této dámě přezdívají, tak i v pokročilém věku začala žít životem slavné, obdivuhodné a obdivované celebrity. Začala se zajímat o nejnovější módu, obrážet různé večírky. Chce světu ukázat, že věk je jen číslo. Přes noc se stala módní ikonou.

Baddie má jedno jediné heslo: "Žij plnými doušky, jak to jen jde."
Instagram

Nejsem stará a nikdy jsem se tak necítila, zdůrazňuje Baddie Winkle.

„Nejsem stará a nikdy jsem se tak necítila. Navíc, vždy jsem se oblékala do mladých, svěžích a stylových oděvů,“ říká Baddie Winkle. Stala se z ní vyhledávaná módní bloggerka, kterou sleduje celý svět a podle této stylové babči se ženy inspirují.

Nejradši nosí hluboké výstřihy, obří šperky, latex nebo huňaté kožíšky. Někomu může připadat kontroverzní, až směšná. Ale módní svět tuto dámu obdivuje a zbožňuje. Hlavně za tu odvahu a obrovský elán do života. Dokonce se nebojí odhalit vlastní tělo třeba v latexovém overalu.

Podívejte na nějaké její kreace v naší fotogalerii!

(luc)

Diskuze

reklama