Jak vybrat správný snubní prsten? Ujasněte si těchto pět věcí!

Vyberte si ten správný snubní prsten.
Zdroj facebook
Blíží se váš velký den? V tom případě přišly na řadu rozhodně snubní prsteny. Máte o nich jasnou představu, nebo v otázce výběru tápete?

Pokud jste ve fázi výběru snubních prstenů, pak je dobré ujasnit si pár zásadních otázek. Řekněte si, kolik do koupi můžete a chcete investovat, prohlédněte si katalogy, abyste měli představu o vzhledu takového prstenu, a v neposlední řadě mějte na paměti, že jde o prstýnky, které si vybíráte na celý život. Tohle je pět zásadních bodů.

1. Zlato ano, nebo ne?

Tradičně se snubní prsteny kupovaly zlaté, ovšem do módy se dostávají i materiály, jako je stříbro či chirurgická ocel, je tedy jen na vás, jaké si zvolíte. Cena pak logicky s vybraným materiálem souvisí.

2. Jak jste na tom s kamínky?

Opět je tu možnost výběru. Tradičně býval zásnubní prsten s kamenem, ale snubní prsteny byly hladké. Muži tento trend stále drží, ovšem nevěsty si snubní prsteny vybírají často i s kamínky. Možností jsou tu oblíbené brilianty nebo levnější zirkony.

3. Dbejte na osvědčení zlatníka

Snubní prsteny jsou šperkem na celý život, které se nosí denně, a proto byste měli koukat i na kvalitu vybraných prstenů.

4. Názor obou je důležitý

Prsteny byste měli nosit s láskou a měli by odrážet vaši povahu a vztah, proto je vždy vybírejte společně a respektujte své názory. Zapojte do výběru tedy i muže.

5. Navrhnout si může i své vlastní prsteny

Pokud si nevyberete z nabídky klenotníků, nezoufejte.  Prsteny jsou něčím jedinečným, a tak si je klidně sami navrhněte, nebude vás to stát o tolik víc.

(kri)

 

Témata: svatba , prsten , zlato , kov

Diskuze

reklama