Léto sbohem: Je načase dát do kupy zničené vlasy

25. Září 2018
Stráte se v létě o vlasy?
Zdroj pinterest
I když se slunce o slovo ještě nějáký ten den hlásí, je načase připravit se na podzim a zimu. Jinými slovy, pojďme se vrátit zpět do režimu a trochu se po létě zregenerovat. Začít můžeme třeba s vlasy.

Sluníčko, písek, slaná voda, to vše dalo našim vlasům pořádně zabrat. I když jsme se snažily používat nejrůznější ochranné přípravky, slunce s vlasy dělá svoje. Pojďme si prozradit, jaká kouzla nám pomohou vrátit kštici zpět do formy. Pojďme zabojovat za pevné, lesklé a zdravé vlasy!

Slaná voda a slunce vašim vlasům moc neprospívá.
pinterest

  • Konec mokrým vlasům

Mokrých vlasů jsme si užily dost, a teď je čas se o ně zase starat správně. Zapomeňme tedy na spánek s mokrou hlavou i na přirozené sušení. Vlas tak nabobtnává vodou a láme se. Po každém mytí tedy vlasy vysušíme fénem, čímž se uhladí a posílí.

  • Masky mají zelenou

Masky na vlasy bychom si měli dávat stále, ať je léto, nebo zima. Pokud jste to flákaly během volných dnů, nyní si dopřávejte kvalitní masku minimálně jednou za týden.

Kokosový olej vaše vlasy zachrání.
pinterest

  • Žádný zbytečný styling

Dejte si pauzu a zapomeňte na žehličky, kulmy a další pomůcky, které z nás sice dělají krásky, ovšem naše vlasy tak oslabují. Pokud už tyto přístroje používáte, vždy naneste i vhodnou ochranu proti teplu.

Změnou počasí naše vlasy viditelně trpí.
Instagram

  • Výživa zvenku i uvnitř

Používání kvalitní vlasové kosmetika a správná péče je prostě nutnost, pokud chceme vlasy přimět opět k životu. Skvělé je ovšem sáhnout i po vitamínech, které nám dodají vše potřebné. Na trhu jsou stovky takových přípravků a kadeřníci vám ten správný rádi představí.

(kri)

 

Témata: léto , vlasy , péče

Diskuze

reklama