Módní inspirace pro podzim 2017: Bez klobouku bos a hlavně holínky!

Chcete být in i na podzim?
Zdroj instagram
Milé holky, dámy, kolegyně, slečny, čtenářky, jestliže si lámete hlavu nad zapeklitým problémem, co si letos na podzim obléknout, rozhodně vás potěšíme a ušetříme vám i čas. Poohlédly jsme se totiž po trendech pro nadcházející sezónu a nyní vám je hodláme naservírovat. Tyhle kousky vám v šatníku nemohou chybět!

Šero, sychravo, chladno, depresivní klima, mrholení, nebo rovnou mlha – takto budou vypadat nadcházející měsíce. Vy však chcete přesto slyšet od svého protějšku: "Neodděluji vaši duši od vašeho těla, a naopak, protože neznám žádnou jinou, které by to slušelo tak jako tobě". Anebo v tramvaji: "Mladá paní, v tom dokonale padnoucím kabátku vypadáte jako nádherné violoncello, které bych rád poznamenal rukou mistra, abyste již nikdy více nechtěla žádný jiný smyčec. Pojďte se posadit."

Ponechme žertů. Vraťme se z předminulého století do reality. Šprýmy stranou. Naopak zcela vážně: Ano, i v ponurém počasí lze být za ikonu. Za hvězdu, za níž se bude otáčet ne jeden, ale celé zástupy mužů. Načerpejte několik užitečných rad.

1. Gumáky jsou nejenom povolené, ale i trendy

Přestože trend holínek se může zdát už poněkud zastaralý, není tomu tak. Pokud si obujete stylové gumáky, budete stále trendy – vlastně světová. Vybírat můžete z různých stylů i barev. Bát se nemusíte vzít si takové gumové boty třeba i k šatům nebo sukni. Muž ocení vaši roztomilost.

2. Tón v tónu

Pokud nevíte, do jakých barev se letos obléknout, rozhodně neuděláte chybu, když se oblečete do jedné barvy, kterou můžete kombinovat do různých odstínů a tónů. Trendy barvou letošního podzimu je starorůžová, krémová anebo třeba šedivá.

3. Bez klobouku bos a ani ránu

Naučte se nosit klobouky a nikdy nešlápnete vedle. Klobouk váš zevnějšek oživí, a navíc vám v podzimním a sychravém počasí nebude zima. Na výběr jich máte celou řadu, a tak si jistě vybere každá z vás, nejenom ctitelky kavárenského způsobu života.

(kri)

Témata: móda , podzim , krása , rady

Diskuze

reklama