Potřebujete po létě oživit suché vlasy? Tyhle 3 zázraky najdete v kuchyni

Potřebuješ oživit své uschlé vlasy?
Zdroj facebook
Co si budeme povídat, sluníčko, slaná voda a horko udělalo s kvalitou vlasů své. Pokud jste poctivě nepoužívaly "kokosák", rozhodně oceníte tyto 3 životabudiče.

Léto je u konce, tak je potřeba dostat se zase do chladnějšího rytmu, a tak nějak se celá "refreshnout". Tentokrát se zaměříme na sluncem poničené vlasy, které dostaly v létě rozhodně zabrat. Naštěstí každá z nás má většinou v kuchyni tyhle zachránce.

1. Máslo

Asi máte trochu odpor dát si na hlavu obyčejné máslo, ovšem díky němu dodáte vlasům vzpruhu a dostatečně je promastíte. Navíc posílíte jednotlivé pramínky, což je po létě opravdu potřeba.

Ty největší poklady se ukrývají u vás v lednici.
facebook

2. Vajíčka

Vajíčka jsou již tradičním domácím zkrášlovadlem. Obsahují dostatek minerálů, vitamínů, a dokonce i aminokyseliny. Navíc jsou plné proteinů, které jsou hlavním pomocníkem v boji proti poškozeným vlasům.

Stačí pár vajíček a lesk je zpět.
facebook

3. Zelený čaj

Udělala jste si náhodou více zeleného čaje? Pak se můžete oživit nejen zevnitř, ale i z venku. Zelený čaj totiž dokáže skoncovat s tolik otravným elektrizováním. Výhodou je, že tato tekutina dokáže zázraky i co se týče lesku.

Zelený čaj není jen vynikající nápoj, ale i pomocník v cestě za zdravými vlasy.
facebook

No a poslední, co je potřeba sdělit, je postup takové kúry. Vybranou surovinu pořádně vmasírujte od kořínků až ke konečkům vlasů. Takto upravené vlasy schovejte pod vlasovou čepku a nechte 25 až 30 minut působit. Po uplynulém limitu vlasy pořádně umyjte a upravte tak, jak jste běžně zvyklé. Takové výživové kúry byste měla opakovat minimálně jednou za měsíc.

Krásné vlasy. FOTO: Pixbay

(​kri)

 

Témata: krása , vlasy , kúra , oživení , tipy , rady

Diskuze

reklama