Princezna Charlotte je nejstylovějším dítětem na světě. Kde pro ni vévodkyně nakupuje?

8. Listopadu 2017
Její královská Výsost princezna Charlotte Elizabeth Diana z Cambridge (2), tak zní celé jméno holčičky s andělskou tváří, kterou zná celý svět jako princeznu Charlotte. Dcera budoucího anglického krále Williama (35) a jeho ženy Catherine (35), vévodkyně z Cambridge, se začíná stále častěji objevovat v módních časopisech a je označována za nejstylovější dítě světa. Podíl na tom má spíše její matka, známá jako Kate, která je vyhlášená vynikajícím módním vkusem.

Módní kousky, které na sobě nosí princezna Charlotte, natolik okouzlily svět, že se začíná dokonce mluvit o takzvaném Kate Middleton efektu, což znamená, že cokoliv Kate oblékne princezně Charlottě, případně jejímu bratrovi Georgovi, okamžití zmizí ze všech kamenných obchodů i e-shopů na světě.

Kde vévodkyně Kate nakupuje?

Kytičkové šatičky pro princeznu Charlotte nakupuje nejčastěji u Liberty London, svetříky pro změnu u španělské značky Dona Carmena, botičky u Early Days.

Že je vliv královské rodiny na běžnou veřejnost obrovský, dokazuje také fakt, že pletený žlutý cardigan, který měla dvouletá Charlotte na sobě na oficiální fotografii ze své květnové oslavy narozenin, se stal nejvyhledávanějším královským outfitem za poslední rok.

instagram.com

V den zveřejnění této fotografie se poptávka po Charlottině oblečení na internetových aukcích podle serveru Dailymail zvýšila o 900 procent.

„Královská rodina je mezi nakupujícími lidmi v Británii nesmírně populární,“ uvedl Murray Lambell, obchodní viceprezident eBaye. „Její Výsost pravidelně přitahuje pozornost zákazníků. Nejmladší generace královské rodiny je ale tou, která skutečně určuje, které kousky jsou v módním šatníku povinností.“

Stejně jako je dokonale promyšlená móda pro princeznu, volí velmi pečlivě vévodkyně Kate oblečení také pro sebe. Často se objevuje v modelech Alexandera McQueena a v oblibě má také britské značky ErdemTemperley LondonMulberry. Co se týče návrhářek preferuje tvorbu Emilie Wickstead nebo Jenny Packham.

Volba bot je vždy jasná, vévodkyně nedá dopustit na značku Jimmy Choo.

(let)

Diskuze

reklama