Ta se za svůj zadek a stehna rozhodně nestydí! Tuhle holku proslavily pózy podle sexy modelky

Boubelka Diana Sirokai se proslavila napodobováním "rajcovních" póz topmodelky Gigi Hadid. Sama se živí jako plus size modelka. Chce dokázat, že i holka s nadváhou se může cítit dobře ve svém těle a že i takové proporce mohou vypadat dobře.

Od té doby, co jednadvacetiletá plnoštíhlá neboli plus size modelka Diana Sirokai ukázala světu fotky napodobující světově proslulou manekýnku Gigi Hadid, tak se na ni upřela obrovská pozornost.

„Jen mě zajímalo, jak by žena mých tvarů vypadala na takovýchto fotografiích,“ napsala k tomu; toužila tím ostatním ženám dodat sebevědomí.

Chtěla by tímto krokem změnit i myšlení módních firem o proporcích modelky a idolu ženské krásy. „Když jsem byla malá, dokonce i moji rodiče mi říkali, že do módy nepatřím. Přála bych si, abych i já měla v modelingu nějaký vzor, ke kterému bych mohla vzhlížet, když jsem vyrůstala.“

Za svou nadváhu se odmítá stydět.
Instagram

Napodobování slavných žen ale není pro Dianu žádnou novinkou. Kromě Gigi Hadid napodobovala třeba Kim Kardashian. „Obě jsme krásné ženy, jen s jinou postavou.“

„Chtěla bych jen, aby si lidé uvědomovali, že ženy, jako jsem já, mají své místo na světě. A že neexistuje jen jeden druh krásy,“ jde si za svým Diana, jež doufá, že se aspoň trochu změní pohled veřejnosti na ženy s kilogramy navíc.

(luc)

 

Diskuze

reklama