Toužíte po stejném prstenu, jaký si navlékla Grace Kelly?

1. Prosince 2017
Prsteny, které čekají na budoucí šlechtičny, můžete mít i vy. Asi se shodneme, že ke každé žádosti o ruku – a tedy i ke každému prstenu – patří určitý příběh, který je pro dotyčnou tím nejkrásnějším.

Líbí se vám Cartier prstýnek plný rubínů a diamantů, který od monackého knížete Rainiera III. dostala Grace Kelly* nebo vaše srdce patří výraznému prstenu se safírem, který zdobil ruku Diany a nyní ho nosí vévodkyně Kate? Napodobeniny těchto slavných prstenů jsou běžně k dostání v klenotnictvích. Jejich cena není zrovna nízká, jelikož i napodobeniny jsou tvořeny ze vzácných kamenů; pokud po nich ovšem toužíte, je jejich pořízení možné.

Fotogalerie je plná krásných prstenů a zajímavých příběhů.

 

*Grace Kellyová (plným občanským jménem Grace Patricia Kelly, 12. listopadu 1929, Philadelphia, Pensylvánie, USA – 14. září 1982, Monte Carlo, Monako) byla americká herečka,

 

Grace Kelly.
knoflikarky.cz

 

oceněná cenou filmové akademie a monacká kněžna. V roce 1956 se vdala za monackého knížete Rainiera III., čímž získala titul Její knížecí Jasnost kněžna monacká, zkráceně kněžna Grace. Zemřela v roce 1982 na následky automobilové nehody. Její portrét je od roku 2007 umístěn na pamětní monacké dvoueurové minci.

(kri)

 

Témata: prsten , svatba , špert , diamant

Diskuze

reklama