Vědci se podívali na zoubek ženské sexualitě: Kdy je pro nás sex tou největší slastí?

14. Srpna 2018
Za jakých okolností jsou ženy nejvíce vzrušené?
Zdroj pinterest
Není žádným tajemstvím, že sex je v ženském světě trochu něco jiného než v tom mužském. Potřebujeme více něhy, pochopení, kudrlinek a vzájemného propojení, anebo si dokážeme užít bez předehry a v průběhu hádky? Vědci v tom mají jasno!

Mezinárodní společnost pro sexuální medicínu se rozhodla provést zajímavý výzkum. Vědci pozorovali 42 žen, které byly po zhlédnutí erotického filmu vzrušovány svými partnery za pomoci nafukovacích gumových balonků.

A výsledek?

Bez lásky opravdu nejde žít.
instagram

Výsledky tohoto zajímavého pozorování byly zveřejněny v odborném časopise Journal of Sexual Medicine. Žádným překvapením asi není, že ženy přitahuje něžné zacházení a důvěrně známá osoba.

Pro ženy je nejerotogenější zónou mozek.

Úlety a drsný sex na jednu noc většinou nejsou nic pro nás. Dále se zjistilo, že více vzrušené jsou ženy, které mají své partnerské vztahy v pořádku.

Oproti tomu ženy, kterým to ve vztahu nefunguje, byly napjaté, nervózní, a tak bylo velmi obtížné je vůbec vzrušit. Pro některé z nespokojených žen bylo dráždění dokonce nepříjemné až bolestivé. Je tedy jasné, že pro ženy je nejerotogenější zónou právě mozek. 

Láska je mocná čarodějka.
instagram

Podtrženo sečteno, pokud má být žena v sexu spokojená, lehce vzrušitelná, potřebuje k tomu partnera, se kterým se cítí bezpečně. Dále musí být spokojená v osobním životě a nepociťovat stres ani napětí.

Za takových okolností se z ní stane bohyně. No, tak nevím, jestli to mají s námi muži tak jednoduché...

(kri)

Témata: sex , žena , výzkum , zábava

Diskuze

reklama