Záhada nenalakovaných nehtů vévodkyně Kate: Proč nepoužívá lak?

27. Listopadu 2017
Manželka prince Williama Kate jde ve stopách manželovy zesnulé maminky Diany. Lidé ji naprosto zbožňují – svým vlídným a srdečným chováním si doslova podmanila celý svět. Ženy by chtěly vypadat alespoň z části jako tato krásná, brzy trojnásobná maminka – jako božská Kate.

Ale přeci jen existuje jedna záhada, která se kolem vévodkyně točí. Nikdy ji totiž neuvidíte s nalakovanými nehty. Miliony žen si klade otázku, proč tomu tak je?

Přeci jen upravené nehty patří k základní prioritě holčičího pohlaví jakéhokoliv věku a postavení.

Šperky nikdy nevynechá, ale lak na nehty nikdy nepoužije.
Instagram

Jenže Kate, i kdyby chtěla mít každý den jinou barvu na prstech, je svázaná přísnou etiketou. Za zdmi Kensingtonského paláce si může nosit všechny divoké odstíny, o kterých jako holka snila, ale na veřejnosti se musí držet při zemi.

OK! magazín prozradil, že lak na nehty nebo umělé nehty jsou pro členky královské rodiny naprosto zapovězeny. Dokonce i "pouhá" přítelkyně prince Harryho se touto přísnou etiketou musí řídit, i když není oficiální členkou monarchie. Ale i hollywoodská herečka musí zapomenout na to, co je hezký lak na nehty. Je to totiž považováno za vulgární.

Na ozdobu na nehtech si musí nechat zajít chuť.
Instagram

Sama královna si ale nehty lakuje. Ale nepoznali byste rozdíl mezi přírodními a nalakovanými prsty. Je to totiž tak průhledný odstín, že ho v klidu může nosit, aby na veřejnosti nepůsobila vulgárním dojmem. Třeba se Kate jednou nechá také inspirovat.

(luc)

 

Diskuze

reklama