O nás

Knoflík
Zdroj adelinagrafika.com
Vážení čtenáři, tím, že čtete knoflikarky.cz nepodporujete anonymní web, spadající pod velké vydavatelství. Podporujete tím konkrétní skupinu žen, které se rozhodly ukázat, že porodem to nekončí. A teď už několik slov o projektu Knoflíkářky.

KVĚTEN 2017

Nápad založit web knoflikarky.cz se zrodil na jaře roku 2017. Hlavním impulsem byl fakt, že mnoho dobrých novinářek, grafiček, korektorek, či editorek, které odcházejí na mateřskou, potažmo rodičovskou dovolenou, nemá možnost se dále nikde v redakcích realizovat, jelikož na práci z domu, se v novinařině doslova „stojí fronty“.

Já sama jsem novinářka, stále bezdětná a stále v plném pracovním procesu, proto si zatím dovolím mé jméno nechat zahalené tajemstvím. S vědomím, že odchod na rodičovskou dovolenou mě jednou čeká také, a především s velkým odhodláním pomoci všem těm šikovným ženám, které najednou nebyly „nikde potřebné“, jsem se rozhodla založit tento projekt.

Veškeré texty, které naleznete na našich stránkách, jsou od samotného textu, přes korekturu, grafickou úpravu a editaci od žen-matek, které se díky tomu mohou dále nejen realizovat, ale také zůstat v komunitě a v neposlední řadě si přilepšit finančně.

ŘÍJEN 2017

Pro velký zájem jsme na podzim rozšířili náš tým také o ženy, které jsou kvůli nemoci na dlouhodobé nemocenské.
Vážení čtenáři, děkujeme vám za přízeň a podporu. Bez vás, by nic z toho, co jsme dokázaly, nebylo možné.


KONTAKT
Info@knoflikarky.cz

Diskuze

reklama