Chlapeček prozradil učitelce obrovské tajemství svého táty: její reakce vás rozpláče!

11. Května 2018
Tohle je neuvěřitelný příběh! Čtyřletý Camden nevzhlížel k žádným hrdinům, hercům, prarodičům nebo kamarádům, ale za svého hrdinu (hrdinku) považoval svoji učitelku ze školky, která klučíka měla také hodně ráda. Proto ji zarazilo, že jednou chlapec dorazil hodně smutný, nechtěl ani jíst, ani si s nikým hrát. Rozhodla se s ním promluvit.

Chlapeček své milované lektorce nakonec prozradil, co ho tolik trápí. Bál se o svého tatínka, který byl hodně vážně nemocný. Nefungovaly mu ledviny, jak by měly, pracovaly jen na 20 procent. Ale lékaři nedávali moc nadějí na zlepšení. Nejlepší by byla transplantace.

Malý Camden se raduje, že se jeho tatínek uzdravil.
Instagram

Jenže na novou ledvinu čekal dlouho, pořád jen jezdil po nemocnicích, když se mu přitížilo, bál se, že neuvidí svého synka vyrůstat. Čtyřiatřicetiletý Darreld Peterson už ani nedoufal ve šťastný konec a jeho synek to vycítil.

Nancy se sešla s Darreldem a nabídla mu svou vlastní ledvinu.

Když si Camdenova učitelka vyslechla ten smutný příběh, dostala nápad, jak této rodině změnit život. Nancy se sešla s Darreldem a nabídla mu svou vlastní ledvinu. Nechtěla je nechat na holičkách, a proto se rozhodla udělat tak závažné rozhodnutí.

Tatínek chlapečka doteď nemůže uvěřit, jak se učitelka zachovala.
Instagram

Později se ukázalo, že by byla vhodným dárcem. Nancy to brala jako znamení, že udělala správnou věc. Chlapeček pak o to víc vzhlížel ke své milované učitelce a ta se od té doby kamarádí i s jeho rodinou, která pořád nemůže uvěřit, jaký "dárek" do života jim lektorka dala.

(luc)

Diskuze

reklama