Doktoři nutili ženu k potratu. Ta to odmítla. Jak teď její dítě vypadá?

2. Července 2018
Žena se nechtěla vytouženého miminka vzdát.
Zdroj Instagram
Když se Sarah Heller podařilo konečně otěhotnět, byla v sedmém nebi. Už se na vytoužené miminko začala s partnerem Chrisem Eidenem těšit, bohužel přišla krutá rána. S děťátkem nebylo něco v pořádku.

Každá těhotná žena začne mít strach, aby bylo s jejím miminkem všechno v pořádku, to je přirozené. Stejně to měla i Sarah. Tajně doufala, že všechno bude, jak být má. Ze začátku to opravdu vypadalo bezproblémově.

Ve 24. týdnu těhotenství přišla krutá rána.

Pak ale ve 24. týdnu těhotenství lékař na ultrazvuku uviděl, že nenarozený chlapeček má rozštěp horního patra, a snažil se Sarah přemluvit k interrupci. Budoucí rodiče tomu nemohli uvěřit, ale nakonec se i přes rady lékařů rozhodli, že si miminko nechají.

Žena se nechtěla vytouženého miminka vzdát.
Instagram

Více než ze synova postižení byli zklamaní z přístupu lékaře, který se rodiče snažil přinutit k potratu. Proto se rozhodli svůj příběh zveřejnit, aby dodali sílu dalším lidem, které postihl podobně těžký osud.

Kruté reakce

Chtěli ukázat, že se dá i s takovým handicapem žít. Sice je to o něco těžší jak pro rodiče, tak pro dítě, ale právě za to si zaslouží obdiv a respekt. Věděli, že je možná někteří lidé odsoudí, že si nechali miminko, které je postižené. Ale nakonec se nad zlými komentáři povznesli.

Rodiče svého syna chtěli i přes jeho vadu.
Instagram

Po uveřejnění příspěvku se strhla lavina reakcí. A nejen na internetu. Ještě ten večer vyrazila celá rodinka večeři, během které se stalo něco neuvěřitelného. Přistoupil k nim číšník, podal jim složený ubrousek, který jim poslal další návštěvník podniku. Při rozbalení uviděli tisíc dolarů a k tomu vzkaz: „Pro krásné miminko.“

Tohle bylo přesně, co Sarah potřebovala, protože lidi na internetu byli krutí.

Brody podstoupil několik operací

„Okamžitě jsem začala plakat štěstím. Radost, kterou jsem cítila, byla nepopsatelná,“ řekla maminka. Nešlo vůbec o peníze, ale o onen vzkaz. Že se najdou lidé, kteří vidí, že je jejich syn i přes postižení krásný. A rozhodně není potřeba se za takové dítě stydět.

Dnes po třech operacích vypadá malý Brody stejně jako jeho vrstevníci.
Instagram

Malý Brody nakonec podstoupil několik operací, přičemž první byla už v jeho třech měsících. Zákroky se povedly na jedničku, a kdybyste nevěděli, že chlapec byl postižený, už byste nepoznali, že někdy trpěl rozštěpem.

(luc)

Diskuze

reklama