Erotický trapas v přímém přenosu: Všimnete si, co je na té fotce divného?

30. Dubna 2018
Co je na tom snímku divného?
Zdroj Instagram
Když 22letitý mladík Maison Vallance zveřejnil na Twitteru fotku své přítelkyně, netušil, jakého detailu si lidé začnou všímat. A byl z toho dost velký sexuální trapas v přímém přenosu.

Celá ta bizarní situace vznikla, když chtěl mladík své mamince poslat fotku trika, které takovou dobu hledal. Nešlo totiž o ledajakou část oděvu, Maisonova rodina ho považovala za jejich klenot – talisman, který jim přináší štěstí. Jenže on ho delší dobu nemohl najít.

Jaká radost to byla, když ho konečně našel i s výšivkou jména jeho rodiny. Pyšně ho oblékal na svoji holku, kterou předtím vysvlékl, a vyfotil ji v něm, aby pak mohl snímek poslat mamince. Fotka se mu ale zalíbila natolik, že se krásnou holkou chtěl pochlubit i na Twitteru. To ale netušil, jakou lavinu tím spustí.

Co je na tom snímku divného?
Instagram

Šťourové ze sociálních sítí si většinou všimnou detailů, které sami sotva zaznamenáte.

Šťourové ze sociálních sítí si většinou všimnou detailů, které sami sotva zaznamenáte. Jenže jako na potvoru na téhle fotce v posteli bylo opravdu něco neobvyklého. Lidi zarazila lana, která se nacházela nad postelí. Hned se Maisona začali vyptávat, k čemu ta podivná pomůcka vlastně slouží.

Sice se chlapec styděl, ale nakonec šel s pravdou ven. Místo toho, aby fotku smazal, přiznal, že lana slouží k „omezení pohybu“; každý pochopil, že šlo o erotickou pomůcku k hrátkám s přítelkyní. Naštěstí fotku ještě mamince neposlal, stačil ji oříznout a rodičům zaslal upravenou část. Ale jejich sousedé je bohužel upozornili na oblíbenou kratochvíli jejich povedeného synka.

(luc)

 

Diskuze

reklama