Hrdinka: Porodila 7 dětí, ale jen jedno vlastní. I to brzy plánuje vypomoci bezdětným párům

23. Března 2018
Počít miminko není taková samozřejmost, jak si můžeme do určitého věku myslet. Jsou páry, které jsou sice zdravé, ale lékaři jim nedoporučují dítě odnosit. Pak přichází na řadu náhradní rodičovství; prostě si nechat odnosit potomka náhradní matkou.

Britka Becky Harris, náhradní nosnice (dneska jsme veselá kopa, tak nám to odpusťte), se chtěla cítit potřebná a pomoci lidem, kteří jsou na pokraji sil z toho, že nemohou mít děti. Proto neváhala a poprvé se náhradní maminkou stala v roce 2010, kdy porodila miminko manželům z Wallesu a o rok později další rodině z Londýna.

Nikdy nechtěla, aby jí za to někdo byl vděčný. Jen chtěla pomáhat, cítila to jako poslání. Ale někteří lidé to viděli naprosto jinak. Snesla se na ni obrovská vlna kritiky a nechápala, proč jsou všichni tak zlí.

Ten pocit, kdy předává miminko novopečeným rodičům, je pro Becky k nezaplacení.
Instagram

Nakonec to Becky ale neodradilo a celkově porodila šest miminek. Jestli si ale myslíte, že to dělala jen pro peníze, mýlíte se. Když za ní přišel pár z Hullu, který v minulosti naletěl podvodnici, která je obrala o poslední peníze, rozhodla se jim odnosit miminko úplně zadarmo.

Jestli si ale myslíte, že Britka rodila jen cizí děti, tak se mýlíte. Před sedmi přivedla na svět i vlastní dítě – chlapečka Leviho. Jeho snem je stát se v budoucnu dárcem spermatu. Nejvíc ale Becky vždycky dojalo, jakmile viděla tu čistou radost a příval štěstí, když novopečeným rodičům dala do náruče miminko. To je pro ni neopakovatelný pocit.

(luc)

Diskuze

reklama