I jedna pusa může být smrtelná! Maminka varovala všechny před polibky malým dětem

4. Února 2019
Holčička po jednom polibku bojovala o život.
Zdroj Instagram
Když máte malé děťátko, nejraději byste ho samou láskou upusinkovali. Ale před tím teď varuje jedna vystrašená maminka, která si nechtěla svůj děsivý příběh nechat pro sebe. Na co si máte dát pozor?

Malou Kaylah políbil její příbuzný na pusinku. Ale nikdo netušil, že má muž opar, proto pusu vůbec neřešili. Ale za čtyři dny už začala dívenka bojovat o holý život.

Na jejím tělíčku se objevila hrozivá fialová vyrážka. Zažívala nesnesitelné bolesti, proto rodiče neváhali a co nejdříve ji odvezli do nemocnice. Tam lékaři diagnostikovali herpetický ekzém – virovou infekci způsobenou oparem.

Když jsem si těch flíčků na těle své dcery poprvé všimla, byla jsem strašně vyděšená.

MATKA

„Když jsem si těch flíčků na těle své dcery poprvé všimla, byla jsem strašně vyděšená. Myslela jsem si, že má meningitidu. Okamžitě jsem věděla, že ji musíme vzít do nemocnice. Lékaři nám zde řekli, že ji někdo s oparem na rtu musel políbit přímo na pusinku. A protože imunitní systém dětí není ještě dostatečně silný, vyvinulo se to v tuto vyrážku,“ popisuje zdravotní útrapy své malé dcerky její maminka.

Než se holčička uzdravila, musela dostat dvě dávky antibiotik. Lékaři i rodiče jí museli neustále tělíčko mazat různými mastmi, než se pokožka zklidnila. Naštěstí i bolest odezněla. 

Uveřejněním příběhu malé nevinné holčičky chtěla její maminka všechny upozornit na to, aby se rodiče vždy ujistili, kdo jejich malé zlatíčko pusinkuje. Když má někdo v sobě nějaký vir, následky mohou být nedozírné.

(luc)

Diskuze

reklama