Jejich roční syn zemřel. Teď dojímají celý svět intimní fotografií

20. Listopadu 2017
Rodiče touto fotkou všechny dojímají.
Zdroj Twitter
Bolest při ztrátě milovaného miminka je tak velká, že někteří lidé už nechtějí nadále žít. Takové stavy si prožili i manželé Steven a Gloria z amerického Kendallville. Nakonec se ale dva roky po smrti ročního synka snaží vzpamatovat a světu ukázat, že to byl pro ně učiněný anděl.

Jejich chlapeček byl miminko jako každé jiné, než se v jeho půl roce přišlo na to, že trpí spinální svalovou atrofií, která mu bohužel nedovolila žít dál.

Rodiče se z toho nemohli dlouho vzpamatovat. Obrovská ztráta nešla ničím zacelit, mysleli, že žalem zešílí. Do chvíle, než jim do života vstoupilo další miminko – dcera Claire.

Ale nechtěli na chlapečka zapomenout, chtěli ukázat, že je stále v jejich srdcích. Byl to jejich anděl, který z nich měl učinit silnější lidi pro sestřičku. A proto vyfotili snímek, který dojímá doslova celý svět. Jsou na něm oba rodiče malé holčičky, leží zády k ní, aby bylo vidět, co mají na zádech vytetováno.

Fotografii okomentovali slovy: „Zármutek, který přichází se ztrátou dítěte, je nepředstavitelný. Nevím, jak jsme dokázali opustit nemocnici bez našeho syna. Nevím, jak jsem mohla přežít jeho pohřeb bez toho, aby se moje srdce nezastavilo. I po dvou letech se marně snažíme s tímto žalem vyrovnat.“

(luc)

 

Diskuze

reklama