Koupila dcerce vytoužená dětská líčidla. Holčička skončila v nemocnici!

9. Dubna 2018
Kylie Cravens pořídila s dobrým úmyslem tříleté dcerce malovátka na oči a na rty. Holčička si totiž přála líčit se přesně jako maminka. Proto její matka neváhala a koupila jí dětskou sadu, která obsahovala rtěnku a oční stíny.

Jenže netušila, že by se měla shánět po výrobku, který má certifikát. Bohužel sáhla po špatném zboží, které bylo z Číny a obsahovalo látky, které mohou i dospělému člověku ublížit, natož dítěti!

Holčička chtěla být krásná, ale místo toho skončila s opuchlými rty.
Facebook.com

Hned, jak Kylie přinesla domů líčidla, dcerka se s nadšením začala malovat. Co se ale dělo poté, to by maminka nepřála nikomu jinému zažít. Během chvíle totiž dívence otekly oči a rty. Měla silné bolesti, kvůli které nemohla oči ani pusu otevřít.

Okamžitě do nemocnice

Kosmetická sada, kterou Kylie koupila, obsahovala chemikálie, které holčičce poleptaly obličej. Vypadalo to opravdu příšerně: malá dívenka plakala bolestí a maminka s ní hned pospíchala do nemocnice, kde si děvče muselo poležet.

Naštěstí nemá žádné trvalé následky. Ale sami se ve fotogalerii přesvědčte, jak může vaše dítě dopadnout, nekoupíte-li kvalitní výrobky.

Na dětech se nešetří!

(luc)

 

Diskuze

reklama