Láska nezná hranice! Slepá fenka se nechce vzdálit od své zachránkyně

3. Prosince 2017
Fenka jezevčíka už svůj těžký život chtěla vzdát. I když byla slepá, tak stále doufala, že se jí někdo ujme a na "stará kolena" pozná, co je to láska. Jenže čas byl neúprosný, ona zavřená v útulku, sama v kotci, a už jen vyčkávala na smrt.

Jenže se pak objevila dobrovolnice Elaine Seamans, která v útulku v Los Angeles pracuje jako občasná pečovatelka: když poprvé uviděla osmnáctiletou fenku odevzdanou krutému soudu, tak jí to málem urvalo srdce. Hned Munecu vytáhla z kotce a začala se s ní mazlit. Najednou fenka obživla, konečně se dočkala toho, po čem tolik celý život toužila – po láskyplném pohlazení.

To ještě Elaine netušila, že se do ní fenka natolik zamiluje, že se od ní nehne na krok. V tom okamžiku fotograf John Hwang, který ve volné chvíli pomáhá v útulku, vzal svůj fotoaparát a dojemnou scénu, kdy konečně fenka poznala objetí, zachytil.

"Když jsem přišel do útulku, Elaine už měla fenku v náručí a ta se jí držela zuby nehty," prozradil John. A to ještě netušil, že právě jeho snímek zachrání nebohému pejskovi život. Fotky si všimla nadace a Munecu z útulku převzala, aby jí zajistila důstojné dožití plné lásky.

(luc)

 

Témata: fenka , útulek , láska , pes , slepota , stáří , zvíře

Diskuze

reklama