Lidem předávala sílu a naději i na smrtelné posteli. Boj o svůj život nakonec prohrála

25. Května 2018
Krásná modelka boj o život prohrála a tisíce lidí pláčou.
Zdroj knoflikarky.cz
K dnešnímu dni má kráska, která prohrála boj s krutou nemocí, na svém Instagramu, kde zveřejňovala fotky i videa přímo z nemocnice, 4,6 milionu příznivců. Vyfotila se mimo jiné v den, kdy se začala léčit, ale nepřestala ani ve chvíli, kdy se jí zákeřná rakovina žaludku rozšířila i do dalších orgánů. Tehdy už bylo bohužel jasné, že jí není pomoci.

4,5 milionu lidí z celého světa tak nyní oplakává smrt brazilské modelky a bloggerky Nary Almeidy (†24). Kráska přitom do poslední chvíle zůstávala pozitivní a věřila, že nakonec chorobu zdolá.

Odpočívej v pokoji, má lásko, Pedro, modelčin přítel

„Její smrt zanechává velkou prázdnotu v mém srdci, ale ona ve mně bude žít napořád. Jsem si jistý, že bude dál přenášet svou sílu na spoustu lidí, což byl její cíl. Odpočívej v pokoji, má lásko,“ oznámil partner Nary Pedro, který s ní byl dva roky a v nejtěžších chvílích tak stál při ní.

Modelka se nebála sdílet i nejniternější chvíle. „Jen já a Bůh víme, čím jsem si už prošla, jak moc traumat, kolik probděných nocí jsem proplakala v bolestech. Chtěla bych, aby to už brzo skončilo. Bože, ty rozumíš mému srdci, pomoz mi a dej mi sílu a schopnost pokračovat, já tě prosím,“ napsala v březnu.

(ste)

Diskuze

reklama