Mladá žena hrozně trpí: neustále jí rostou prsa!

6. Května 2019
Slečna už neví, kam její prsa můžou ještě dále růst.
Zdroj Instagram
Mnoho žen touží po velkém poprsí, které jim nebylo naděleno, proto neváhají podstoupit bolestivé plastické operace, aby svůj sen uskutečnily. Takový problém rozhodně nemá pětadvacetiletá Fiona Hornbyová, která trpí vzácnou chorobou. Ta se pro ni stala hrůzným prokletím.

Mladá Fiona byla už od základní školy obdařená, nosila podprsenku číslo C. Už tehdy si říkala, že je její hrudník větší, než by chtěla. Ale to ještě nevěděla, jaká hrůza ji čeká. 

„Chtěla jsem nosit stejné věci jako moje spolužačky. I když jsem si oblékla obyčejné tričko, bylo toho vidět dost. Jelikož jsem byla ‚vyvinutější‘, nazývali mě flundrou, protože to vypadalo, že se všem snažím ukázat svá velká prsa,“ popisuje Fiona.

Slečna už neví, kam její prsa můžou ještě dále růst.
Instagram

Do svých 20 let vypadala jako klasická dívka, která žije zdravým životním stylem, chodí do posilovny, jí přiměřeně. Jenže i tak měla prsa velikosti G. Přitom nepřibírala, ale její prsa neustále rostla. Nevěděla si s tím rady. Stresovalo ji, jak se její už tak bujné poprsí zvětšuje a klesá. 

Když už si nevěděla sama se sebou rady, tak radši navštívila lékaře, který ji po různých vyšetřeních před čtyřmi lety diagnostikoval makromastii. To znamená, že tento stav způsobuje abnormální zvětšení prsní tkáně. A aby toho nebylo málo, tak nemoc se sebou přináší i bolestivé vředy a vyrážku. 

Slečna už neví, kam její prsa můžou ještě dále růst.
Instagram

A pak Fiona otěhotněla, tudíž se jí poprsí opět zvětšilo a k tomu celkově přibrala. Nemůže přebytečná kila shodit, i když se snaží. 

Porodila jsem v roce 2018. Doteď je pro mě těžké chodit na veřejnost. Lidé si myslí, že mám velká prsa v důsledku toho, že jsem tlustá. Někteří lidé se mě dokonce ptali, zda se nějak profesionálně živím svými prsy, když si tak zakládám na jejich velikosti,“ zoufá si Fiona.

Dokonce má tato mladá maminka momentálně velikost prsou 48 J a není to bohužel konečná „verze“. Ňadra neustále rostou a Fiona už na sebe nemůže sehnat pořádné oblečení. S tím by se ještě dokázala srovnat, jenže nejhorší jsou na tom bolesti zad, které jí vnady způsobují. 

„Ženy mi často říkají, že by si ta prsa se mnou vyměnily. Já jim říkám, ať jsou rády za ty svoje. Moje prsa mi totiž zničila život,“ míní Fiona. Teď je její jedinou spásou operace, na kterou musí ušetřit. „Těším se na to, až budu moci opět normálně žít,“ zakončuje svůj příběh žena, které se neustále zvětšují prsa a nenávidí je za to. 

(luc)

Diskuze

reklama