Mladí rodiče se nechtěli zadlužit: Pořídili si pojízdný mini dům, který vám vyrazí dech

26. Února 2018
Architekt Robert a jeho partnerka milují svobodu natolik, že se nechtěli uvázat hypotékou ani v době, kdy se jim narodilo miminko. Prostě nechtěli žít ve strachu, že by to jednou nemuseli všechno zaplatit, a ani peníze za nájem nechtěli vydávat.

Proto se rozhodli pro hodně zvláštní krok – pořídili si mini domek za skvělých 21 tisíc liber a mají pro sebe domov za rozumný peníz, a ještě s ním mohou cestovat, kam se jim jen zlíbí.

V domě mladé rodince vůbec nic nechybí.
Instagram

Robert uplatnil své povolání architekta a celý dům promyslel do posledního detailu, aby žádný (ani ten nejmenší prostor) nebyl na zmar a všechno mělo své opodstatnění. Mají ložnici, obývací pokoj, malou koupelnu, dokonce zbylo místo i na komoru na sportovní vybavení.

Mladá rodinka v domku žije dva roky a cestují, kam se jim jen zlíbí. Před rokem přibyl další člen – malá dcera Viktorka, která se bydlení zatím líbí. Jak to pak bude s jejím pokojem, to rodiče ještě nevědí. Zatím si ale užívají každou chvíli ve svém domečku. Podívejte se ve fotogalerii, jak si ho hezky zařídili.

(luc)

 

Diskuze

reklama