Nechutná zvrácenost: Víme, co maminka-veganka pije každé ráno

14. Ledna 2019
Proč to vlastně veganka pije?
Zdroj Instagram
Klepete si na čelo? Nejste v tom sami. Když se devětadvacetiletá Tracy Kissová z Velké Británie pochlubila, s jakou příchutí pije smoothie, zhrozil se nad tím doslova celý svět.

Britka začíná ráno dost bizarně. Nezačne totiž den bez svého oblíbeného smoothie, na čemž by nebylo nic špatného, kdyby v něm nebyla jedna dost neobvyklá ingredience – lžíce mužského spermatu. Není to už na hlavu?

Tracy má dvě děti a chlubí se tím, že je vegankou. Jenže nevydrží jen u rostlinných výrobků, ale každé ráno potřebuje vypít sperma. Proč to vlastně dělá? Sama tvrdí, že má po něm lepší náladu a zocelený imunitní systém.

Proč to vlastně veganka pije?
Instagram

Kde ale vlastně bere tolik dávek? Dvojnásobná maminka je totiž sama a žádný mužský na obzoru. Proto neváhala poprosit svého nejlepšího kamaráda, aby jí dávky „elixíru“ dodával.

„Chápu, že se ostatním lidem může zdát to, co dělám, pěkně zvrácené. Ve skutečnosti si ale každé ráno dopřávám malou lžičku zdraví. Jsem ráda, že můj kamarád přistoupil na to, že mi ji pravidelně dodává. Ostatní mí kamarádi si myslí, že jsem divná, ale já to neřeším,“ prozradila Tracy, která ale i po všech vysvětleních lidem přijde jako velká podivínka.

(luc)

Diskuze

reklama