Neuvěřitelné! Této ženě je sedmdesát let? Zastavila čas a má postavu dvacítky

17. Září 2018
Paní Hartz snad objevila elixír mládí.
Zdroj Instagram
V dnešní době sociálních sítí se dvacetileté holky snaží zakrýt nedostatky pomocí kdejakých fotografických filtrů. Přitom o padesát let starší Carolina Hartz (70) se za své tělo bez retuše rozhodně nestydí. Po zveřejnění jejích fotek v plavkách se strhla doslova lavina obdivu.

Jak je možné, že paní Hartz vypadá v sedmdesáti letech daleko lépe než dvacetileté školačky, které by měli být na vrcholu fyzické krásy? Její tajemství spočívá v tom, že omezila rafinované cukry v jídelníčku. Ale nebylo to jen tak. Lékaři jí totiž před třiceti lety varovali před cukrovkou.

Postavu má bez gramu tuku.
Instagram

Proto se maminka tří dětí rozhodla nahradit cukry xylitolem, což je také sladidlo, ale vyrobené z dužiny a kůry břízy. Do toho ještě trpí celiakií, tudíž musela vynechat všechen lepek. Ale to není jediné, co ji drží ve formě. Snaží si každé sousto vychutnat, nehltat a prostě se večer nepřejídat.

Paní Hartz snad objevila elixír mládí.
Instagram

Pak prozradila, že se naučila pořádně odpočívat a dlouho spát. Minimálně osm hodin si pospí, protože je to ten nejlepší elixír mládí. Do toho se věnuje meditaci a sportu – tenisu, volejbalu a basketbalu. Je vidět, že tato důchodkyně vážně nezahálí a postavu snů nemá jen tak zadarmo. Ženy nejen v jejím věku by si z ní měli vzít příklad.

(luc)

 

Diskuze

reklama