Neuvěřitelné: zemřel jí milovaný manžel, co po sobě zanechal, ženě vyrazilo dech!

13. Srpna 2018
Bývala to spokojená rodinka. Pak ale přišlo obrovské neštěstí.
Zdroj Instagram
Courtney a Brian se brali z velké lásky, oba byli přesvědčeni, že jejich vztah je výjimečný a bude trvat až do konce jejich dní. Bohužel netušili, že to bude konce dní jednoho z nich – Briana. Přišel o život při vážné dopravní nehodě a jeho ženě se naprosto zhroutil svět.

Nevěděla, co má dělat, jak bez něj bude moct žít. Představoval pro ni i s jejich dítětem celý svět. A teď ztratila svou největší oporu, muže svého života, který by pro ni snesl i modré z nebe. Ale to ještě netušila, jaký „odkaz“ pro ni Brian zanechal.

Bývala to spokojená rodinka. Pak ale přišlo obrovské neštěstí.
Instagram

Když vystavovala pohřeb, začalo jí být velmi nevolno. Při posledním rozloučení dokonce omdlela. Ale nepřikládala tomu žádnou váhu, myslela si, že jde jen o stres z úmrtí člověka, kterého milovala. Jenže nevolnosti neodeznívaly, ba sílily.

Proto se Courtney rozhodla jít k lékaři. Když mu popsala všechny symptomy, okamžitě jí udělal těhotenský test. Ten se ukázal jako pozitivní. Dokonce na ultrazvuku uviděl doktor nejen jedno miminko, ale rovnou tři. Nastávající maminka z trojčat byla v šoku, ale pak se začala těšit, že bude vychovávat děti muže, se kterým chtěla velkou rodinu.

(luc)

Diskuze

reklama