Nic není nemožné: S nevěstou šla k oltáři její fenka jako psí družička

28. Prosince 2017
U krásné fenky zlatého retrívra je opravdu poznat, že láska věnovaná psovi se vám vrátí tisíckrát. Nejenže vám bude pes celý život věrný, ale může vás neustále mile překvapovat. Briana stále přemýšlela, jak by svou fenku zakomponovala do svatby, až na to přišla – půjde za družičku.

Briana a Kevin mají Norah už 4 roky a považují ji za jejich dceru. „Všude s námi chodí. Všichni ví, jak jsem jí posedlá, takže většina lidí už se automaticky ptala, zda bude Norah i na svatbě,“ uvedla nevěsta pro ABC News.

Pejsek dokonce nemohl chybět ani při zásnubách. „Kevin mě o ruku požádal v říjnu na pláži pro psy, bylo to naše pětileté výročí a on mi řekl, že mě chtěl vždy požádat tam, protože je to naše nebe na zemi,“ dodala.

Fenka se radovala se se svými a nevěsta měla jasno. Její milovaná fenečka jí musí jít za družičku. A jak řekla, tak udělala. Až se sama dojala k slzám.

 

Zlatý retrívr je obecně klidný, přátelský a vyhledávající společnost lidí a jiných psů pro své rozpustilé hry, které ho baví v každém věku. Má dobré plavecké schopnosti a hustou nepromokavou srst, což je plně využito při lovu kachen či jiného vodního ptactva. 

(luc)

Diskuze

reklama