O slečně v cukrárně prohlásili, že je tlusté prase, její pomsta je neuvěřitelná!

15. Dubna 2019
I když je silnější, dortíčků se zbavit nehodlá.
Zdroj Instagram
Američanka Vera Blossom (19) není žádné tintítko. Její váha není nejmenší. Ostatně 130 kg hraničí, řečeno slušně, s „obezitou“, ale nechce se stresovat žádnými dietami, miluje sladké, proto si oblíbila jednu cukrárnu. Jenže v té se jí stala velmi nepříjemná věc, když ji jedna zákaznice začala zesměšňovat. To ale nečekala, jak se jí Vega pomstí.

Když stála ve frontě na své oblíbené dortíky, netušila, co se brzy stane – jaký horor nastane. Jedna žena ji totálně zesměšnila, když pronesla: „Doufám, že toto tlusté prase mi nevykoupí všechny oblíbené dortíky.“ V Američance by se krve nedořezal. Ale pak si řekla, že to jen tak nenechá.

I když je silnější, dortíčků se zbavit nehodlá.
Instagram

Sice se cítila ponížená, chtěla utéct, ale rozhodla se být ta lepší – nad věcí. „Když jsem slyšela všechny ty hnusné věci, které o mně ta žena nahlas řekla, upřímně – chtělo se mi nejprve plakat. Ale uvnitř jsem si řekla, že to ustojím. Ačkoli si běžně kupuju jenom šest dortíků, rozhodla jsem se okamžitě jednat. Koupit všechny,“ vysvětluje americká teenagerka.

Nakonec si i na sociální sítě provokativně vystavila všechny dortíky, které neurvalé ženě „ukradla“. Ta nevěděla, co říct, a Vega odcházela s úsměvem na rtech. Dokonce ženu poprosila, jestli by jí nemohla otevřít dveře, že má plné ruce. 

(luc)

Diskuze

reklama