Opravdu zábavné! Pohlednice, která mu změnila život: Muž opustil těhotnou přítelkyni, z jejího vzkazu omdlel

21. Září 2018
Muž netušil, co bude následovat.
Zdroj Instagram
Říká se, že život nemůžeme zcela ovládat, jsme jen malé loutky osudu, který si s námi pohrává. To je i případ mladé Italky, která si začala románek se ženatým mužem, který hledal rozptýlení jinde. Tuto jeho hru na milenku a milence by možná hrála ještě dlouho, kdyby se něco nestalo – kdyby neotěhotněla!

Když se to její milenec dozvěděl, tak první, na co myslel, bylo nikoliv nenarozené miminko, ale jeho pověst dobrého a milujícího manžela. Nechtěl od manželky odejít, milenka pro něj nebyla láska, kvůli které by rozbil vztah. Proto jí učinil nabídku, která se mu zdála být velkorysá:

Nabídl těhotné milence velký balík peněz za to, aby se vrátila zpět do Itálie, kde by tajně porodila dítě, a on by ji i miminko živil do té doby, než by prckovi bylo osmnáct let. Žena neměla na výběr a nabídku přijala.

Muž netušil, co bude následovat.
Instagram

Jen nevěděla, jak má milenci dát vědět, že mu narodilo dítě. Napsat mu či volat by byl obrovský risk. Muž jí nabídl, aby mu po narození miminka poslala pohled a jen tam napsala „špagety“. Od té doby se neviděli a neměli mezi sebou žádný kontakt po celou dobu těhotenství.

Až po devíti měsících muže čekala doma manželka s pohlednicí v ruce. Nechápala, co je na ní napsané. I jeho samotného ten vzkaz dost šokoval. „Špagety, špagety, špagety, špagety, špagety. Troje s masovými kuličkami a dvoje bez nich. Prosím, pošli víc omáčky...“

Než si to stačil přečíst, tak zbledl, omdlel a skácel se na zem. Nevěřil vlastním očím, co se stalo. A jak tohle bude vysvětlovat manželce. Pět dětí už jen těžko utají a hlavně uživí.

(luc)

Diskuze

reklama