Rodina, která se vymyká všem zvyklostem: Maminka stále kojí předškoláka

7. Února 2019
Rodině jejich zvyky nepřijdou divné.
Zdroj Instagram
Velmi netradiční způsob výchovy zvolili Matt (33) a Adele Allen (32) z Brightonu. Už teď, kdy je jejich dětem 5 let a 1 rok, vědí, že je nechtějí pustit do tradiční školy. Chtějí je doma vzdělávat sami a mít to pevně ve svých rukou. Chtějí se s nimi učit v přírodě a poznávat okolní svět než sedět nad učebnicemi.

Ale to není všechno, k čemu se rozhodli. Už od začátku odmítají očkování, ani jedno z jejich dětí dokonce nechodí k dětskému lékaři na pravidelné prohlídky. Jenom jednou byli v nemocnici, když syn dostal astmatický záchvat. Ale maminka se rozhodla ho potom léčit neustálým kojením.

Proto klidně i na veřejnosti pětiletého syna nakojí, kdykoliv si řekne. A je jedno, že se na ni lidé koukají skrz prsty, proč tak velký kluk chce pořád prso. 

„Ulyssese (Odysea, pozn. red.) ještě stále kojím. Ale tím, že se nám narodilo miminko, jsme to museli omezit a tím jsme dospěli k vzájemnému pochopení. Je to čistě na něm, kdy se rozhodne, že chce s kojením skončit. Je to pro nás naprosto přirozené – něco jako objetí,“ svěřila se Adele.

(luc)

Diskuze

reklama