Rodit budu tak dlouho, jak jen to půjde, vzkázala všem Tara Sawyer

12. Ledna 2018
Tara Sawyer se v jiném stavu cítí jednoduše báječně. To ji donutilo ke kontroverznímu rozhodnutí. Sama se s manželem Matthewem stará o pět dětí; pro ni je to konečné číslo. Ráda by ovšem udělala radost párům homosexuálním nebo těm, které mít vlastní dítě jednoduše nemohou. Tara je tedy náhradní mamkou na plný úvazek.

Tara neměla svou životní cestu lehkou. Sama je adoptovaná, po komplikovaném těhotenství a předčasném porodu dvojčat cítila smutek. Prožívala stres z předčasného ukončení těhotenství a toužila zažít "jiný stav" znovu a znovu.

Lékaři se zlobí

Rozhodla se tedy stát se náhradní matkou pro ty, kteří by jinak miminko mít nemohli. Manžel i rodina Taru v jejím rozhodnutí plně podporují, což se ovšem nedá říct o lékařích. Mnoho těhotenství navíc v krátkém časovém intervalu neumožní tělu nabrat dostatek sil a živin.

Tara: Jsem náhradní "rodička"

Tara se ovšem v těhotenství cítí skvěle, nepociťuje ani klasické těhotenské obtíže, a tak nevidí důvod v tom, proč nepomoci ostatním. "Jsem profesionální náhradní 'rodička'," chlubí se.

Dokonce se nechala slyšet, že k darovaným dětem mateřskou lásku necítí, cítí ovšem pocit velkého štěstí a spokojenosti, že mohla pomoci ostatním.

Rozhodla se tedy rodit, dokud to půjde...

(kri)

Diskuze

reklama