Smáli se jejímu příteli, že je tlusťoch. Dívčina reakce vás dostane do kolen!

16. Dubna 2018
Když pohledná Ashley Stevens na sociální síti zveřejnila fotku se svým přítelem (jak drží svatební kytici), netušila, jakou lavinu urážek tím spustí. Nejdříve tu legrační fotografii zamilovaných hrdliček komentovali především jejich kamarádi, ale pak se začaly dít opravdu odporné věci.

Lidé se začali do Christophera navážet kvůli jeho postavě!

Oba to velmi ranilo. Ashley byla smutná z toho, jak dokáží být lidé zlí a nevidí vnitřní krásu, která z jejího partnera sálá. Proto se rozhodla o kyberšikaně otevřeně mluvit, aby to jejich lásku ještě posílilo. Aby ostatní viděli, že je tím nerozdělí, ale oni dva se naopak ještě více semknou.

Pomluvy z internetu jejich lásku ještě posílily.
Instagram

„Dovolte, abych vám jen řekla, že to, že jsem potkala Christophera, je pro mě jako výhra v loterii. Proč se dívat na vzhled, když s tím člověkem chcete zůstat po zbytek svého života? V tom případě vám bude vzhled k ničemu,“ napsala k jedné fotografii Ashley. 

„Je ohleduplný a trpělivý. Každý den mi maličkostmi ukazuje, jak moc mě miluje. Je to ten nejlepší přítel na světě. Miluji ho za to, kdo je, a on miluje mě za to, kdo jsem já. Najít někoho takového jako je Christopher je v dnešní době opravdu těžké,“ ještě dodala. 

Nadváha je nemůže rozdělit. A kyberšikana už vůbec ne.
Instagram

Nikdo Christopherovi do očí nic neřekl, ale přes internet se do něj navážely stovky lidí. Jenže teď partneři ukázali, že to ještě jejich lásku posílilo, a kritici jsou na ústupu.

Spíše přibylo lidí, kteří jim začali i veřejně fandit a přát jim tu nevídanou lásku i přes nějaké to kilo navíc.

Ale mimochodem: jenom jestli za tím vším nebude manželovo tučné konto...

(luc)

 

Diskuze

reklama