Svatba na rozloučenou: Přání malé Paige bylo splněno

28. Listopadu 2017
Tento příběh je velice smutný a tragický, ale takový už někdy život bývá: krutý a nelítostný: umírající čtyřleté holčičce Paige dávali doktoři dva týdny, a tak se rodina rozhodla udělat něco výjimečného.

Dva týdny života, tak zněl verdikt lékařů poté, co dívence našli v hlavě nádor o velikosti citrónu. Paige po dobu osmi týdnů trpěla extrémně silnými migrénami. Doktoři nádor operací odstranili. Bohužel se však vrátil zpět a naděje na život holčičky tím skončily.

Paige mohla být u toho, kdy se její rodiče stávají manželi.
Kylle Marcic Photography

Poté, co se rodina s děsivou zprávou smířila, rozhodla se, že poslední dny Paige zpříjemní. Teta malé Paige připravila okouzlující svatbu pro rodiče dívenky, a to za pouhý jeden den a dvacet tisíc korun. I přesto, že se svatba odehrávala v tak smutnou chvíli a přípravy probíhaly na nemocničním pokoji, všichni si den moc užili.

Paige dali doktoři dva týdny života.
Kylle Marcic Photography

Rodiče Paige po svatbě toužili a nedokázali přijmout myšlenku, že na ní jejich dcera nebude, což tetu výrazně v přípravách popohnalo. Dívenka celé nemocnici hrdě hlásila, že půjde rodičům za družičku, dokonce si oblékla i honosné šaty a svatební den si se svými rodiči opravdu užila. Přesto se na situaci a umírání dcerky nic nezměnilo ...

(kri)

Témata: Svatba , smrt , bolest , život , nemoc

Diskuze

reklama