Tahle fotka ohromila celý svět: Co to má na sobě učitelka za šaty?

5. Března 2018
Mladá učitelka přišla se skvělým nápadem. Chtěla podpořit kreativitu svých milovaných žáků, proto je požádala, aby se "vyřádili" na jejích bílých šatech. Co z toho pak vzniklo, vyrazilo dech nejen jí, ale doslova celému světu.

Sympatická učitelka Haley Curfmanová z Blackwellu v Oklahomě dostala nápad, že své děti ve třídě požádá, aby jí pomohly vytvořit opravdu originální šaty. Za pár dolarů jedny bílé objednala na internetu, minulý rok se jí to totiž osvědčilo. Žáci předvedli neskutečnou kreativitu.

"Nápad se mi osvědčil minulý rok, tak jsme si to zopakovali. Děti se zabavili a mně na ně zůstala pěkná vzpomínka," prozradila učitelka, na které je vidět, že kantořina není pro ni zaměstnání, ale přímo poslání.

Učitelka je na své žáky nesmírně pyšná.
Facebook.com

Žáky požádala, aby na bílé šaty nakreslili to, co je činí šťastnými; prostě všechno, co jim vykouzlí úsměv na rtech. "Vysvětlila jsem ji, že když se jim obrázek napoprvé nepodaří, musí ho nějak opravit bez toho, aby ho přeškrtali a začínali nanovo," dodala.

Na dětičky byla natolik pyšná, že šaty udělaly naprosto originální, nevydržela to a pochlubila se s nimi na internetu, a tím to neskončilo. "Minulý rok mi děti vyrobily podobné šaty a já jsem je přihlásila na místní veletrh umění, kde získali první cenu," dmula se pýchou Haley.

Z šatů se stal fenomén Facebooku. To dílo prostě musíte vidět a pochopíte.

(luc)

 

 

Diskuze

reklama